5 Mayıs 2012 Cumartesi

CONTİNUUM KONUSU

Showcase kanalının ''Geleceği kurtarmak için ne kadar ileri gidebilirsin?'' sloganı ile tanıttığı  Continuum isimli dizisinin konusuna kısaca değinelim.


Bir bilim-kurgu polisiyesi olan Continuum, Kiera Cameron  karakteri üzerine odaklanıyor. Cameron, 2077 yılında yaşayan bir kadın polis olup geçmiş zamana (2012) dönerek bir şekilde kaçmayı başarmış bir grup fanatik teröristin peşine düşecektir. Genç teknoloji dehası Alec Sadler'ın  yardımıyla Cameron, günümüz Vancouver'ında bir yandan acımasız suçluların tarihin akışını ve geleceği değiştirmek için yaptığı planları bozmaya çalışırken bir yandan da zorluklarla karşı karşıya geleceği ve kapana kısılacağı bu ortamdan evine dönmek için mücadele verecektir. Özgürlükleri için savaştıklarına inanan suçlularla ilgili soruşturmasını hızlandırmak için yerel polis kimliğine bürünen Kiera, yeni iş ortağı dedektif Carlos Fonnegra  ile sıkıntılı geçecek bir ittifak kuraracaktır.

Rachel Nichols  ve Victor Webster ikilisini başrollerde izleyeceğimiz fütüristik polisiye drama Continuum, 27 Mayıs Pazar akşamı Showcase ekranlarında prömiyerini yapacak. İlk sezon birer saatlik 10 bölümden oluşacak.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder